Take responsibility with us as

Specjalista / Specjalistka ds. wynajmu

for our branch in: Rzeszów Łódź

06-03-24

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i obsługa dotychczasowych w podległym rejonie działania poprzez wizyty na budowach i w siedzibach klientów

  • rozwijanie długotrwałych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami

  • bieżące raportowanie do bezpośrednich przełożonych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. „B"

Mile widziane

  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczeń zawodowych

  • wyposażenie w narzędzia pracy adekwatne do oferowanego stanowiska

  • umowę o pracę

  • pakiet medyczny za 1 zł dla pracownika

  • ubezpieczenie na życie za 1 zł dla pracownika

  • szkolenia specjalistyczne

  • możliwość podniesienia kwalifikacji o kurs języka obcego

  • pakiet socjalny

  • doskonałą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe warunki, prosimy o nadsyłanie ofert na adres kariera@mateco.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę mateco podesty ruchome sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania."