Take responsibility with us as

Fuvarszervező

for our branch in: Szigetszentmiklós

03-03-21

Ön az ideális jelölt, ha:

  • legalább 2 év tapasztalata van szállítás szervezés területén,
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • vevőközpontú, pozitív, rugalmas, és szereti a szakmai kihívásokat,
  • ismeri és kezeli a számítógépes rendszereket (pl.MS Office),
  • fontos Önnek a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

Az angol nyelv ismerete előnyt jelent.

A következő feladatok várnak Önre:

  • A ki- és visszaszállítási igények figyelése, adminisztrációja és azok hatékony, határidőre történő megtervezése.
  • Igény szerint, a szállítói alvállalkozók munkájának hatékony koordinálása.
  • Behajtási engedélyek figyelemmel kisérése, igény szerinti ügyintézése.

Ajánlatunk:

  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes, motiváló juttatási csomag.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
  • Szakmai tréningek.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát nekünk, a bérigény megjelölésével a hr@mateco-hungary.hu e-mail címre.