Take responsibility with us as

Műhely szervizes munkatárs

for our branch in: Szigetszentmiklós

26-02-21

keresünk - egyműszakos munkarenddel - a szigetszentmiklósi telephelyünkre.

Ön az ideális jelölt, ha:

  • szakmunkás végzettségű (gépjárműipari/gépipari/műszaki szak),
  • 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezik,
  • alapfokon kezeli a számítógépes rendszereket (MS Office),
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • vevőközpontú, pontos munkavégzés jellemzi,
  • pozitív, rugalmas, és szereti a szakmai kihívásokat,
  • fontos Önnek a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

A társasági gépparkra vonatkozó belső képzések és vizsgák megléte előnyt jelent.

A következő feladatok várnak Önre:

  • a gépek beállítása a technológiai utasításoknak megfelelően,
  • a telephelyen átadja/átveszi a gépet, szakmailag ellenőrzi a gép állapotát,
  • a gépek és kisegítő berendezések működési, szerkezeti, pontossági vizsgálatainak elvégzése, adminisztrációja,
  • esetenként szerelés, karbantartás és a kiegészítő tevékenységek (nyomon követés, adminisztrálás, alkatrész vételezés).

Ajánlatunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Szakmai kihívások, előre lépési-, fejlődési lehetőség.
  • Szakmai tréningek.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát nekünk, a bérigény megjelölésével a hr@mateco-hungary.hu e-mail címre.