Take responsibility with us as

Értékesítési képviselő - iparági létesítmények -

for our branch in: Szigetszentmiklós

03-03-21

országos megbízással.

Ön az ideális jelölt, ha:

  • vevőközpontú, pozitív, rugalmas, és szereti a szakmai kihívásokat,
  • jártas érdeklődik a gépipari szolgáltatások területén,
  • ha van tapasztalata új üzletági felépítésében,
  • kiterjedt országos kapcsolatrendszerrel rendelkezik ipari területén,
  • ismeri és kezeli a számítógépes rendszereket (pl.MS Office),
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • fontos Önnek a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

A logisztikai terület, targonca és emelőgépekre vonatkozó ismeretelőnyt jelent.

A következő feladatok várnak Önre:

- Az ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás, az igények felmérésétől a megvalósulásig egész Magyarország területén.

- Új üzleti lehetőségek, partnerek, projektek feltérképezése és üzletbe fordítása .

- Az értékesítési folyamat nyomonkövetése megoldás fókusszal és rendszerszemlélettel.

Ajánlatunk:

- Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

 - Karrier lehetőség – középtávon szakmai csapat vezetése

- Versenyképes, motiváló juttatási csomag.

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.

- Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.

- Szakmai tréningek.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát nekünk, a bérigény megjelölésével a hr@mateco-hungary.hu e-mail címre.