Pour soutenir notre expansion et renforcer nos équipes, nous sommes à la recherche d’un(e)

Kereskedelmi specialista

pour notre entité basée à: Szigetszentmiklós

22-02-24

Te vagy az ideális jelölt, ha :

  • írásban és szóban is jó kommunikálsz, pozitívan szemléled a világot,
  • 3-5 éves adminisztráció területén szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • fontos számodra a precizitás és szereted
  • ügyfélközpontú, gyors, pontos, megbízható és megoldás orientált vagy,
  • érettségivel vagy közgazdász/kereskedelmi szakvégzettséggel rendelkezel,
  • legalább erős közép szintű és aktítv az angol nyelvtudásod,
  • készség szinten kezeled az irodai szoftvereket (magabiztos excel használat)
  • fontosnak tartod a csapatszellemet, az önálló munkavégzést és felelősségvállalást.

Vállalat irányítási rendszerben szerzett adminisztrációs tapasztalat előnyt jelent.

Kihívások, amelyek Rád várnak:

  • új és használt gépértékesítéssel kapcsolatos folyamatok dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben. adategyeztetések, ajánlatok, megrendelések, visszaigazolások készítése, dokumentálása és nyomon követése
  • meglévő vagy leendő külföldi ügyfelekkel, partnerekkel, beszállítókkal, valamint a cégcsoporton belül működő leányvállalatokkal történő rendszeres kapcsolattartás (napi szinten angol nyelven)
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, szerviz, pénzügy)
  • riportok készítése vezető részére

Ajánlatunk:

  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással
  • Támogató munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzod Nekünk, a bérigényed megjelölésével a hr@mateco-hungary.hu e-mail címre.