Munkatársat keresünk

Műhely szervizes

munkakörben a Szigetszentmiklós telephelyünkre

27-01-22

keresünk - egyműszakos munkarenddel - a szigetszentmiklósi telephelyünkre.

Ön az ideális jelölt, ha:

- szakmunkás végzettségű (lakatos/gépjárműipari/gépipari/műszaki szak),

- 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezik,

- alapfokon kezeli a számítógépes rendszereket (MS Office és okos telefont),

- jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,

- vevőközpontú, pontos munkavégzés jellemzi,

- pozitív, rugalmas, és szereti a szakmai kihívásokat,

- fontos Önnek a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

 A társasági gépparkra vonatkozó belső képzések és vizsgák megléte (nehézgépkezelői jogosítvány), valamint heggesztői végzettség tűzvédelmi szakvizsgával végzettség előnyt jelent.

A következő feladatok várnak Önre:

- szerelés, karbantartás és a kiegészítő tevékenységek (nyomon követés, adminisztrálás, alkatrész vételezés),

- a gépek beállítása a technológiai utasításoknak megfelelően.

Ajánlatunk:

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.

- Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.

- Versenyképes juttatási csomag.

- Szakmai kihívások, előre lépési-, fejlődési lehetőség.

- Szakmai tréningek.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát nekünk, a bérigény megjelölésével a hr@mateco-hungary.hu e-mail címre.