Take responsibility with us as

Raktári anyagmozgató - gyakornok

for our branch in: Debrecen

11-09-24

Miért lehet számodra vonzó ez a munkahely?

Nálunk lehetőséged nyílik arra, hogy az elméletben megszerzett tudásodat a gyakorlatban is kipróbáld és továbbfejleszd, és ezzel értékes szakmai tapasztalatot szerezz.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

- magyar anyanyelvű, nappali tagozatos hallgató vagy,

- B kategóriás jogosítványod van,

- érdeklődsz a nagy munkagépek iránt,

- ismered és kezeled a számítógépes rendszereket (pl.MS Office),

- rugalmas vagy és jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,

- fontos számodra a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

- szeretsz szerelni és érdekelnek a technikai kérdések,

A műszaki ismeret vagy gyakorlat előnyt jelent.

A következő lehetőségek várnak Rád:

- raktári segédmunka: max. 20 kg alkatrészek kézi anyagmozgatása a szerviz területén,

- egyszerű raktári adminisztráció: alkatrész címkézés, időszakos leltározás,

- 3,5 t alatti tehergépkocsik vezetése eljárós feladatokkal,

- megrendelt javítandó alkatrészek, szerszámok ki- és beszállítása külső cégektől,

Ajánlatunk:

- szakmai kihívások, fejlődési lehetőség,

- tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök,

- szakmai tréningek,

- stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Jelentkezini ezen a LINK-en lehet, ránk hivatkozva.

Ezek vagyunk mi: https://youtu.be/SpYzuSO91mg?si=c9VpzMvqREXbfObd

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzod Nekünk a hr@mateco-hungary.hu e-mail címre.