Versterk ons team als

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Voor onze vestiging te: Szigetszentmiklós

17-04-24

Te vagy az ideális jelölt, ha :

  • írásban és szóban is jó kommunikálsz és pozitívan szemléled a világot,
  • 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel adminisztráció területén (magabiztos office használat),
  • ügyfélközpontú, gyors, pontos, megbízható és megoldás orientált vagy,
  • legalább közép szintű és aktív az angol nyelvtudásod,
  • készség szinten kezeled az irodai szoftvereket,
  • fontosnak tartod a csapatszellemet, az önálló munkavégzést és felelősségvállalást.

Közgazdász/kereskedelmi és/vagy pénzügyi szakirányú végzettség előnyt jelent.

Kihívások, amelyek Rád várnak:

  • beérkező ügyfélhívások kezelése, ügyféligények felvétele
  • árajánlatok előkészítése, és kiküldése,
  • a megrendelések kezelése – adminisztráció, nyomon követés,
  • speciális igényű ügyfelek kezelése, a különleges helyzetek megoldásának támogatása, dokumentálása és továbbítása az érintetteknek,
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, szerviz, számlázás).

Ajánlatunk:

  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással
  • Támogató munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzod Nekünk, a bérigényed megjelölésével a hr@mateco-hungary.hu e-mail címre.